سی امین کنگره بین المللی کودکان

سی امین همایش سالانه بين المللی بيماريهای کودکان طبق روال هر ساله توسط  گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز طبی کودکان، قطب علمی طب کودکان کشور و با همکاری فرهنگستان علوم پزشکی، انجمن های علمی تخصصی و فوق تخصصی کودکان و مراکز تحقیقاتی مرتبط با سلامت و بیماریهای کودکان و نوجوانان برگزار می گردد. اين کنگره از سال 1364 تا کنون همه ساله با حضور بيش از 2000 شرکت کننده از ايران و سایر کشورهای جهان برگزار گردیده است. همچنين این کنگره از سال 1382  فرصتی جهت تبادل تجربيات گروه پرستاران در کنار پزشکان را فراهم آورده است، لذا از آن سال همايش در دو بخش پزشکی و پرستاری برگزار می گردد. علاوه بر اين، از سال 1388 بخش محققین جوان نيز به سایر بخشهای همایش افزوده گردید تا فرصتی برای پژوهشگران جوان، دستیاران و دانشجویان فراهم آورد تا بتوانند نتایج تحقیقات خود را در این همایش ارائه نمایند.

 

خوشبختانه استقبال روزافزون از اين کنگره در سالهای اخیر چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان ارائه دهنده مقاله (بصورت سخنراني و یا پوستر) موجب گردیده است تا برنامه های مختلف علمی بطور همزمان در سالن های مختلف مرکز طبی گودکان و تالار امام خمینی در دو بخش صبح و بعدازظهر طی چهار روز برگزار گردد، لذا شرکت کنندگان می توانند با توجه به رشته تخصصی و علاقه بالينی خود در هريک از برنامه ها حضور یابند. علاوه بر این بخشهای محققین جوان و پوستر نیز از بخشهای بسیار موفق و پربار همایش در سالهاي اخیر محسوب می گردند.

 

اين کنگره علاوه بر دست آوردهای علمی آن، فرصتی برای ديدار و تبادل افكار همکاران رشته¬ های فوق تخصصی مختلف طب کودکان و گروه پرستاری کودکان از ايران و ساير كشورهاي جهان را فراهم می¬آورد، ضمن آنکه آشنائی با تجهيزات نوین پزشکی و فرآورده های داروئی جديد از ره¬ آوردهای ديگر اين همايش می¬باشد.

 

اين همايش دارای  امتياز بازآموزی برای شرکت کنندگان و ارائه دهندگان مقالات (بصورت سخنرانی و یا پوستر) براساس مجوز اداره کل آموزش مداوم وزارت متبوع می¬باشد.

 

زمان:  26 الی 29 مهر ماه  1397

مکان: تهران- بيمارستان مركز طبي كودكان -  تالارهاي همايش مرکز طبی کودکان و بیمارستان امام خمینی

 

برگزار کنندگان

پوستر کنگره

newposter-small

تاریخ های مهم

تاریخ برگزاری
26-29 مهرماه 1397

تهران - مجموعه همایش های مرکز طبی کودکان